Хелловін – це, напевно, єдине свято в році, коли фраза "У тебе жахливий наряд" є компліментом. Багато знаменитостей до цієї дати приміряють на себе яскраві образи вампірів, відьом та інших монстрів, щоб здивувати фанатів.

Серед образів зірок до Хелловіну можна побачити і страшні, і сексуальні, і навіть романтичні вбрання. Показуємо, як наряджалися до свята знаменитості минулого року.

Раніше УНІАН розповідав про те, які службові романи зірок склалися на знімальному майданчику.

Ірина Білик

Ірина Білик на Хелловін / фото instagram.com/bilyk_iryna

Ірина Білик звернулася до образу Санта Муерте – мексиканського божества смерті. Мексиканці зображують смерть з чорними колами навколо очей і візерунками на обличчі. Ірина Білик доповнила свій "страшний" образ капелюшком зі штучних троянд.

Карді Бі

Карді Бі на Хелловін / фото instagram.com/iamcardib
Карді Бі на Хелловін / фото instagram.com/iamcardib

Співачка Карді Бі вразила мережу неймовірно сексуальним образом Медузи Горгони. Свій гарячий костюм зірка доповнила золотими прикрасами і довгим манікюром. Відкритий наряд прекрасно доповнив ідеальну фігуру Карді Бі.

Белла Хадід

Белла Хадід на Хелловін / фото instagram.com/bellahadid
Белла Хадід на Хелловін / фото instagram.com/bellahadid

Наряд Белли Хадід на Хелловін дуже порадував фанатів коміксів. Супермодель приміряла синю перуку і нанесла на обличчя чорні лінії, що імітують малюнки в коміксах. Яскравий макіяж і блакитні лінзи закінчили образ.

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк на Хелловін / фото instagram.com/lesia_nikituk

Леся Нікітюк зустріла Хелловін вдома, в затишній обстановці. Фото телеведучої в пишній кокетливій сукні на тлі каміна розчулило шанувальників. Нікітюк прикрасила кімнату свічками і кошиком з гарбузами.

Потап і Настя Каменських

Настя Каменських на Хелловін / фото instagram.com/kamenskux
Потап і Настя Каменських на Хелловін / фото instagram.com/kamenskux

Потап і Настя Каменських теж вбралися до свята. Настя, як і Білик, використовувала образ Муерте, зробивши його більш сексуальним. Цей наряд дуже личив Каменських з її довгим чорним волоссям. А Потап перевтілився у вампіра з іклами.

Холзі

Холзі на Хелловін / фото instagram.com/iamhalsey

Найстрашніший макіяж на Хелловін вийшов у американської співачки Холзі. Подивіться, який лякаюче реалістичний образ створила зірка! Такий грим дійсно може приснитися в кошмарах.