В Україні очікується потепління / фото Pixabay

В Україну йде антициклон Timeo, який призведе до покращення погоди.

Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

Так, за її прогнозом, вже завтра, 5 жовтня, в Україні не очікується суттєвих опадів. Лише на Харківщині та Сумщині покапають залишки атмосферного фронту.

Відео дня

"Надалі повсюди в Україні переважатиме суха погода", - потішила синоптик.

За її словами, температура повітря підвищиться і становитиме найближчими днями +14...+21 градус. Лише завтра свіжіше буде на північному сході, на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, +9...+12 градусів.

У Києві також потеплішає та припиняться дощі.

"Суха погода триватиме в столиці аж до наступної середи - хіба що у неділю набіжать якісь вологі хмарки, проте нічого серйозного", - спрогнозувала Наталка Діденко.

У столиці, за її даними, температура повітря 5 жовтня крутитиметься поблизу +12...+14 градусів. Надалі потеплішає до +15...+19 градусів.

В Україну йде бабине літо

Нагадаємо, в Україні найближчим часом очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів.

"Починаючи від 5 жовтня та до 10-12 числа по всій Україні погодні умови стабілізуються. Очікується повне припинення опадів в усіх областях, настане тепла та ясна погода", - спрогнозував народний синоптик Стас Щедрін.

За прогнозом синоптика Наталки Діденко, найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень: з 5 по 12 жовтня.

Вас також можуть зацікавити новини: