Полтавська облрада звернулася до Кабміну і ВР з вимогою призупинити введення ринку землі

14:43, 02 грудня 2019
Політика
875 0
фото УНІАН

Відповідне рішення було підтримане на позачерговій сесії Полтавської обласної ради 29 листопада майже одностайно всіма присутніми депутатами.

Зазначається, що тема продажу землі - одна з найбільш болючих для українського суспільства. Нагадаємо, що законопроект №2178-10 про запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення пройшов перше читання і знаходиться на розгляді Верховної Ради. 

"Глибоко переконаний: ринок землі країні потрібен. Але не зараз і не в тій формі, як це передбачено законопроектом 2178-10. Його непродумане і форсоване введення лише погіршить ситуацію на селі, створить передумови для серйозного соціального конфлікту". - заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Депутати пропонують переходити до ринку землі після належної підготовки - поетапно, протягом 5 років. Адже, на їх думку, передусім для власника паю має бути створена реальна альтернатива тому, щоб свою землю продати. Людина повинна мати реальну можливість розпочати власний бізнес на своїй землі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter