Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що парламент через резонансні скандали не зможе нормально працювати.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на прес-конференції в Житомирі.

Він зазначив, що «скандали нам гарантовані, тим паче резонансні скандали». «І це, звісно, буде позначатися на роботі Верховної Ради України», - додав спікер.

За його словами, не залежно від того, якими будуть результати розслідування справи про розбещення неповнолітніх, вже сьогодні «Верховна Рада України розтоптана остаточно, імідж «Артеку» підірваний до від’ємної позначки, а країна в черговий раз принижена».

При цьому В.ЛИТВИН зазначив, що, «судячи із заяв, повідомлень на прес-конференціях тих, хто має встановлювати істину, стає зрозуміло, що результат та істина мало кого цікавлять». «А тут, як ніколи і ніде, має бути встановлена абсолютна істина», - наголосив голова ВР.

Він повідомив, що отримав «пакет документів від народного депутата України Григорія ОМЕЛЬЧЕНКА», а також надіслав запит до правоохоронних органів, щоб отримати інформацію про кримінальну справу стосовно розбещення дітей «в межах, які дозволені слідством з тим, щоб сформувати картину подій».