Міністр закордонних справ Китайської Народної Республіки Ван Ї / фото REUTERS

Китайська Народна Республіка підтверджує підтримку територіальної цілісності України попри відмову голосувати за українські резолюції в рамках Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

Як повідомляє сайт МЗС України, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів вже другу телефонну розмову з членом Державної Ради, міністром закордонних справ Китайської Народної Республіки Ван Ї.

Зокрема, китайська сторона підтвердила незмінну підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, а також обраного українським народом курсу розвитку країни.

Читайте такожЗеленський цього року збирається в Азійське турне

Своєю чергою міністр закордонних справ України запевнив у незмінній позиції нашої держави щодо "одного Китаю".

Також Кулеба та Ван Ї обговорили плани українсько-китайських контактів на 2021 рік на всіх рівнях, включаючи найвищий. У цьому контексті міністр закордонних справ України поінформував китайського колегу про заходи з відзначення 30-ї річниці незалежності України.

"Цьогоріч Україна та Китай відзначають 10 років з моменту проголошення стратегічного партнерства, а Україна відзначає 30 років незалежності. Щиро сподіваюся, що на цьому тлі Україна та Китай зможуть показати великі позитивні результати у двосторонніх відносинах", - зауважив Кулеба.

Міністри підтвердили взаємне запрошення здійснити робочі візити, коли обставини та обмеження пандемії COVID-19 це дозволятимуть.

Резолюції ООН щодо російської агресії проти України

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram