"Визнати екстремістським": YouTube заблокував відео з комбатом "Правого сектора" на вимогу Роскомнагляду

15:40, 08 серпня 2016
1920 0

Федеральна служба з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнагляд) звернулася в техпідтримку відеосервісу YouTube з проханням заблокувати на ресурсі сюжет харківського медіапроекту «Накипело».

скриншот

Про це повідомляє "Детектор М" з посиланням на сайт «Накипело».

Офіційне повідомлення про це від YouTube надійшло на пошту редакції 2 серпня.

«Компанія YouTube отримала повідомлення від служби Роскомнагляду (Федеральна служба з нагляду у сфері масових комунікацій і зв'язку) про те, що деякі матеріали на Вашому сайті порушують Федеральний закон Російської Федерації «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації N149-ФЗ». Зазначений URL був доданий в список заборонених матеріалів», - повідомив ресурс.

Читайте такожГолова Роскомнагляду вважає неприйнятним блокування у Facebook за слово "хохол"

При цьому в листі не значилися будь-які згадки або посилання на судові рішення, які підкріплювали б прохання відомства РФ.

Відео, яке російське відомство визнало екстремістським, розповідає про комбата Добровольчого українського корпусу «Правого сектора» з позивним «Чорний», про його діяльніть в батальйоні і про хід війни на Донбасі.

Нагадаємо, Федеральна служба з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнагляд) внесла у чорний список сторінки з електронної бібліотеки Wikiteka, яка є дочірнім підприємством Wikipedia.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter