Лазарос Хрістодулопулос / dynamo.kiev.ua

Півзахисник грецького "Олімпіакоса" Лазарос Хрістодулопулос може не взяти участь у матчі проти київського "Динамо", оскільки отримав травму в матчі 22-го туру чемпіонату Греції з АЕКом.

Про це повідомляє dynamo.kiev.ua.

На 69-й хвилині зустрічі Хрістодулопулос отримав болючий удар по коліну і не зміг продовжити поєдинок. Про ступінь серйозності пошкодження Хрістодулопулоса поки нічого не повідомляється.

Слід відзначити, що матч чемпіонату Греції між "Олімпіакосом" та АЕКом завершився розгромною перемогою суперника киян - 4:1. Пропустивши першими, підопічні Педро Мартінса прийшли до тями після перерви і відповіли чотирма забитими м'ячами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про провокації з боку грецьких уболівальників "Олімпіакоса" перед матчем у Києві.

Як повідомляв УНІАН, перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між "Олімпіакосом" і "Динамо" завершився внічию - 2:2. Поєдинок-відповідь пройде в четвер, 21 лютого в Києві на НСК "Олімпійський".