этот материал доступен на русском

Євро-2020: повний розклад матчів у всіх групах

22:29, 30 листопада 2019
Футбол
1235 0
Трофей турніру / REUTERS

Читайте такожШевченко оцінив шанси збірної України на вихід в плей-офф Євро-2020

Група А:

12 червня, Рим: Туреччина – Італія

13 червня, Баку: Уельс – Швейцарія

17 червня, Баку: Туреччина – Уельс

17 червня, Рим: Італія – Швейцарія

21 червня, Баку: Швейцарія – Туреччина

21 червня, Рим: Італія – Уельс

Група B:

13 червня, Копенгаген: Данія – Фінляндія

13 червня, Санкт-Петербург: Бельгія – Росія

17 червня, Санкт-Петербург: Фінляндія – Росія

18 червня, Копенгаген: Данія – Бельгія

22 червня, Копенгаген: Росія – Данія

22 червня, Санкт-Петербург: Фінляндія – Бельгія

Група С:

14 червня, Амстердам: Нідерланди – Україна

14 червня, Бухарест: Австрія – Румунія або Грузія, Косово, Північна Македонія, Білорусь

18 червня, Амстердам: Нідерланди – Австрія

18 червня, Бухарест: Україна – Румунія або Грузія, Косово, Північна Македонія, Білорусь

22 червня, Амстердам: Румунія або Грузія, Косово, Північна Македонія, Білорусь – Нідерланди

22 червня, Бухарест: Україна – Австрія

Група D:

14 червня, Лондон: Англія – Хорватія

15 червня, Глазго: Шотландія, Ізраїль, Норвегія, Сербія – Чехія

19 червня, Глазго: Хорватія – Чехія

19 червня, Лондон: Англія – Шотландія, Ізраїль, Норвегія, Сербія

23 червня, Глазго: Хорватія – Шотландія, Ізраїль, Норвегія, Сербія

23 червня, Лондон: Чехія – Англія

Група E:

15 червня, Більбао: Іспанія – Швеція

15 червня, Дублін: Боснія, Північна Ірландія, Ірландія, Словаччина – Польща

19 червня, Дублін: Швеція - Боснія, Північна Ірландія, Ірландія, Словаччина

20 червня, Більбао: Іспанія – Польща

24 червня, Більбао: Боснія, Північна Ірландія, Ірландія, Словаччина – Іспанія

24 червня, Дублін: Швеція – Польща

Група F:

16 червня, Будапешт: Ісландія, Румунія, Болгарія, Угорщина – Португалія

16 червня, Мюнхен: Франція – Німеччина

20 червня, Будапешт: Ісландія, Румунія, Болгарія, Угорщина – Франція

20 червня, Мюнхен: Португалія – Німеччина

24 червня, Будапешт: Португалія – Франція

24 червня, Мюнхен: Німеччина, Ісландія, Румунія, Болгарія, Угорщина.

Відкриття турніру пройде 12 червня в Римі, а груповий етап завершиться 24 червня. З кожної групи до 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди, а також чотири збірні, які займуть треті місця з найкращими показниками.

Остаточно групи будуть сформовані після того, як відбудуться стикові ігри Ліги націй. Півфінали плей-офф Ліги націй пройдуть 26 березня, а фінали - 31 березня.

УНІАН раніше повідомляв про те, що збірна України проведе два товариських матчі у березні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter