Динамо - Хайдук - 0:1 / фото: ФК Динамо Київ

Київське "Динамо" в рамках підготовки до другої частини сезону провело спаринг з хорватським "Хайдуком", який у своїй національній першості посідає друге місце.

Зустріч завершилася мінімальною поразкою динамівців - 0:1. Єдиний м'яч кияни пропустили на 90-й хвилині зустрічі після стандарту.

Варто відзначити, що на 20-й хвилині гри голкіпер "Динамо" Георгій Бущан відбив пенальті.

Кияни зазнали першої поразки на зборі.

"Динамо" - "Хайдук" - 0:1

Гол: Радич

"Динамо" (1-й тайм): Бущан, Попов, Шабанов, Миколенко, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, де Пена, Цітаїшвілі, Русин

"Динамо" (2-й тайм): Бущан, Караваєв, Кадар, Сирота, Вівчаренко, Кадірі, Забарний, Піваріч, Буяльський, Дуелунд, Соль

Повне відео матчу

Наступний контрольний матч "Динамо" проведе 27 січня. Суперником киян буде "Динамо-Брест".

Як повідомляв УНІАН, раніше на зборі в Туреччині "Динамо" розгромило "Вардар".