Підручний потрапив у Топ-20 спринтерської гонки етапу Кубка світу / biathlon.com.ua

У Рупольдінгу (Німеччина) завершилася перша гонка етапу Кубка світу з біатлону, де у чоловічому спринті перші два місця посіли норвезькі брати Йоханнес і Таррей Бе.

Найкращий з українців Дмитро Підручний замкнув Топ-20 підсумкового протоколу, повідомляє офіційний сайт змагань.

Підручний одного разу промахнувся на вогневому рубежі, а за чистою швидкістю відстав від переможця гонки на 1 хвилину, 03,3 секунди.

У свою чергу, Артем Прима посів 45-е місце з 2 промахами на стрільбі і відставанням в 1 хвилину 39,2 секунди, Його тезка Тищенко посів 53-е місце - 0 промахів і 1 хвилина 49,2 секунди відставання. Нарешті, Сергій Семенов закінчив гонку на 74-му місці з показниками - 2 промахи, 2 хвилини 09,8 секунди відставання.

Перемогу розділили брати Йоханнес і Таррей Бе. При Цьому Йоханнес припустився 1 промаху на стрільбі і показав результат 22 хвилини 56,3 секунди, випередивши Таррея, який відстріляв без промахів на 7,9 секунди.

Сьогодні у другій половині дня відбудеться жіноча спринтерська гонка, в п'ятницю-суботу - чоловіча та жіноча естафети, а в неділю - два мас-старти.