Макс Ферстаппен / REUTERS

Відбувся одинадцятий етап чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Німеччини.

Першим до фінішу на трасі в Хоккенхаймі прийшов пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен. Другим з відставанням у чотири секунди став пілот "Феррарі" Себастьян Феттель. До трійки увійшов гонщик "Торо Россо" Данііл Квят.

Через дощ гонка вийшла найбільш непередбачуваною і видовищною в цьому сезоні. Учасником однієї з аварій став лідер сезону Льюїс Хемілтон з "Мерседеса", що в підсумку завадило йому потрапити на подіум.

10. Кевін Магнуссен ("Хаас") +15.380

Лідерство в особистому заліку зберігає Хемілтон, у якого в активі 223 очки. У Боттаса - 184 очки, а Ферстаппен закріпився на третьому місці (161), на 20 очок випереджаючи Себастьяна Феттеля з "Феррарі".

У Кубку Конструкторів у "Мерседеса" - 407 очок, у "Феррарі" - 261 пункт, у "Ред Булл" - 216.

Наступний етап сезону пройде в Угорщині 4 серпня.

Як повідомляв УНІАН, переможцем попереднього етапу став Хемілтон.