Тернопільська ОДА та облрада розпочали флешмоб «Україна колядує» (фото, відео)

09:47, 09 січня 2019
Тернопіль
610 0
фото: прес-служба ТОДА

Як повідомили УНІА в прес-службі ТОДА, учора біля адміністративного будинку Тернопільської обласної ради та облдержадміністрації в рамках  флешмобу понад 300 працівників ОДА та облради виконали колядку «Нова радість стала».

Одночасно колядували й районні державні адміністрації.

При цьому вони зробили виклик усім територіальним органам, районам, силовим структурам й запросили їх приєднатися до #колядачелендж. Наступними перейняли естафету працівники ДФС в області.

«Коляда – це найбільше культурне надбання, яке передається українському народу вже понад тисячолітню історію. Наше завдання сьогодні популяризувати українські традиційні цінності і найважливіше охопити колядою всі без винятку терени, де проживають українці», – зазначив голова ТОДА Степан Барна.

Він висловив сподівання, що флешмоб #колядачелендж підтримають всі органи державної влади у Тернопільській області, а також адміністрація Президента України, Кабінет міністрів України, Верховна рада.

«Щоб вся Україна колядувала разом з нами. Бо Христос народився і це для нас велике свято. Вірю в те, що новонароджений Господь дарує нам радість і перемогу над російським окупантом», – сказав Барна.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter