Нова американська допомога може дозволити оборонцям нашої держави зупинити просування РФ, вважають журналісти / колаж з фото УНІАН

Триває повномасштабна війна в Україні проти РФ, і українській державі, щоб вижити, треба розумно використовувати нову допомогу, виділену владою США.

Новий пакет американської допомоги має забезпечити належне постачання українських військових до кінця 2024 року, але подальше фінансування може залежати від результатів виборів (восени у Штатах відбудуться вибори президента), пише The Hill.

"…Хоча ця допомога дозволить українцям зупинити просування Росії та, можливо, повернути назад деякі з її нещодавніх досягнень, вона не дозволить їм відвоювати величезні ділянки сходу та півдня, окуповані у 2022 році", - зазначає видання.

Відео дня

Важливі новини України про війну - зараз це варто прочитати

У США на фоні розбіжностей між демократами та республіканцями напередодні виборів президента тривалий час не могли ухвалити новий серйозний пакет допомоги Україні. 

Наприкінці квітня це питання нарешті було вирішено остаточно - було ухвалено закон, у якому на допомогу нашій державі виділено десятки мільярдів доларів. Документ 24 квітня підписав президент Джо Байден. У Пентагоні повідомляли, що нова допомога в нашу державу може надійти дуже швидко.

Аналітик London's Royal United Services Institute (RUSI) Метью Севілл поділився думкою, що виділеної допомоги недостатньо для контрнаступу України. За його словами, у 2024-му реальних перспектив контрнаступу української сторони немає.

Вас також можуть зацікавити новини: