Молдовани застрягли на кордоні / Фото tv8.md

600 осіб з Молдови застрягли на кордоні України з Угорщиною після відмови угорської сторони їх впустити.

Тому 12 автобусів із пасажирами, що їхали до чеської Праги транзитом, кілька днів простояли в очікуванні, повідомляє NewsMakerTV8.

Компанія-перевізник нібито сказала їм зачекати "ще 3-4 дні" для розв'язання питання. МЗС Молдови через своє посольство у Будапешті подало скаргу з цього приводу. 

Читайте такожУкраїнці стали переказувати менше грошей на батьківщину

Під час спілкування з представниками влади Угорщини у суботу й неділю мені повідомили, що кожен автобус розвернули з наданням офіційного документа, де зазначена причина недопуску на територію Угорщини - через відсутність супроводжуючих документів у компаній-перевізників, - повідомляє МЗС Молдови. 

Якій компанії належать автобуси із застряглими пасажирами, наразі не повідомляється. 

Як сьогодні розповів адміністратор одного з перевізників Transeric Tur Володимир Бурага, зараз п'ять автобусів впустили до Угорщини. Охочим повернутися назад до Молдови надали автобус і повністю відшкодували вартість поїздки. За словами Бураго, залишилися ті пасажири, які хочуть потрапити до Угорщини. Бурага зазначив, що на кордоні України та Угорщини знаходяться не тільки автобуси фірм Transeric Tur і Ednateric Trans, а й інші перевізники з Молдови та України.

Як відзначили NM в Нацагентстві автотранспорту, за наявною у них інформацією, на кордоні застрягли автобуси чеського пасажироперевізника Kateh Travel, тому ця проблема не в компетенції агентства.

Довідка УНІАН. З 1 вересня Угорщина повідомила про закриття своїх кордонів для іноземців через загрозу "другої хвилі" COVID-19. Для в'їзду до країни зробили винятки для певних категорій громадян, а також лишився дозвіл на транзит.

Читайте новини на схожу тематику:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram