Неділя,
31 липня 2016

Наші спільноти

У Донецьку Яценюк проводить збори з Ахметовим та іншими представниками сходу України

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк проводить збори з представниками східних регіонів України.

яценюк
У Донецьку Яценюк проводить збори з Ахметовим та іншими представниками сходу України

Як передає кореспондент УНІАН, разом з Яценюком на зборах у Донецьку присутні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема, інші члени уряду, а також народний депутат України Борис Колесніков, Юхим Звягільський, бізнесмен Рінат Ахметов, мер Харкова Геннадій Кернес та інші.Яценюк зібрався на схід України, щоб "розвіяти страхи"

Зібрання розпочалося з хвилини мовчання за загиблими сьогодні шахтарям шахти ім. Скочинського в Донецьку.

У своєму вступному слові Яценюк підкреслив, що сьогодні важливий день відкритого діалогу». Сьогодні потрібно зробити все, щоб Україна була єдиною країною, і кожна людина відчував себе вільним, і відчував, що впливає на центральну і місцеву владу, і щоб йому було комфортно.

Прем'єр-міністр підкреслив, що сьогодні перед країною стоять серйозні виклики, але з ними Україна може впорається, тільки якщо усі будуть єдиними.Ахметов - загарбникам Донецької ОДА: Кому, б...., добре, якщо тут будуть стріляти?

Він в черговий раз підкреслив, що уряд країни і центральна влада готові прислухатися до думки не лише регіонів, а й до думки кожного жителя країни.

За його словами, сьогодні необхідно розглянути питання зміни Конституції, в яких розглянути питання ліквідації облдержадміністрацій як рудимент і передати управління територіями на місця.

«Обласна рада повинна обирати власний виконком, до якого перейдуть фінансово-економічні і адміністративні повноваження», - зазначив Яценюк.Сепаратистами в Донецьку і Луганську керують люди Ахметова і Єфремова - ЗМІ

Він підкреслив, що Президент країни повинен збалансувати владу між центром і регіонами та збалансувати органи центральної влади.

Яценюк наголосив, що важливим елементом управління країною повинен бути парламент. Також прем'єр-міністр зазначив, що для недопущення розколу в країні мовне питання завжди повинен бути одним із головних. Тому, він ще раз запевнив, що закон Колесніченка-Ківалова - діючий і ніколи не буде ліквідовано.

«Ніхто і ніколи не буде обмежувати російську мову та право розмовляти на ній в Україні», - заявив Яценюк.

Він додав, що головне завдання сьогодні - зберегти мир, спокій і цілісну державу».

Він переконаний, незважаючи на те, що сьогодні складно, але «ми знаємо, як зробити так, щоб людям було краще»,

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку