Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

У Полтаві презентують нові механізми стимулювання розвитку підприємництва

18 листопада в Полтаві стартує перший регіональний бізнес-форум "Україна - країна підприємців та підприємств", під час якого місцева влада має намір презентувати нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрямовані на створення нових робочих місць.

telegraf.com.ua
У Полтаві дають "зелене світло" малому бізнесу / telegraf.com.ua

Будь-який підприємець на форумі, участь в якому безкоштовна, зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення власної справи.

"Полтавщина з давніх часів була краєм малого бізнесу, а Сорочинський ярмарок - перший в Україні національний маркетплейс, тому не дивно, що саме Полтава дає старт програмі регіональних бізнес-форумів для підприємців, які до кінця року пройдуть у всіх обласних центрах країни", - зазначає один зі спікерів форуму, директор Полтавського регіонального управління Приватбанку Олександр Цись.

Полтавський бізнес форум "Україна - країна підприємців та підприємств" стартує 18 листопада у Зеленій залі Полтавської обласної державної адміністрації (м.Полтава, вул.Соборності, 45). Початок о 10:00. Участь у форумі - безкоштовна. Реєстрація - на kub.pb.ua/forums.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку