Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Профспілка: таксі має коштувати 5 грн. за кілометр

Економічно виправданим тарифом для легального таксі, який дозволяє підтримувати рентабельність, на сьогодні є 5 грн за 1 км.

Василь Попик, Сергій Коломацький / Фото : Обозреватель
Василь Попик, Сергій Коломацький / Фото : Обозреватель

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції у п'ятницю повідомив глава Профспілки таксистів України Василь Попік.

Він також відзначив, що зараз «є служби таксі, які заявляють про тариф 2,2 грн і навіть 1,8 грн», проте самі такі замовлення не виконують, а перенаправляють їх на інші диспетчерські служби.

При цьому засновник таксомоторної компанії «Мотор» Сергій Коломацький відзначив, що «київський таксист в середньому виконує 5-9 замовлень на день, і за нинішньої вартості ліцензії, яка становить одну мінімальну зарплату, з кожної поїздки потрібно відкладати 1,5 грн для виконання всіх обов'язкових платежів».

«Це ціна для самозайнятого таксиста, сюди не входять витрати на ведення бізнесу», - сказав він.

С.Коломацький також відзначив, що «на сьогодні економічно виправданою для роботи таксі є організаційна форма приватного підприємця, а організація таксомоторного підприємства, яка зобов'язує використовувати фіскальні таксометри, робить роботу таксі невигідною».

Як повідомляв УНІАН, з 5 січня 2013 року набрали чинності зміни до деяких законодавчих актів відносно держрегулювання і управління у сфері транспорту і дорожнього господарства, які дають повноваження Укртрансінспекції перевіряти ліцензії і карати нелегальних таксистів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку