Бабак Тимко передбачив "безвіз" для України у 2017 році

13:56, 02 лютого 2017
Курйози
5539 1

Сьогодні, в День бабака, на біостанції Харківського національного університету імені Каразіна в селі Гайдари бабак Тимко передбачив, коли Україна отримає безвізовий режим.

УНІАН

Про це повідомляє Городской дозор.

Так, бабак передбачав коли в Україну прийде весна, проте зробив ще одне пророкування щодо важливого для українців питання: коли ж Україні дадуть "безвіз". З третьої спроби Тимко вибрав варіант "безвіз-2017".

Читайте такожЄвропарламент проголосував за введення безвізового режиму з Грузією

Як відомо, фактичне скасування візового режиму з Європейським Союзом для громадян України може відбутися в травні цього року.

Президент України Петро Порошенко в січні заявляв, що очікує отримати ясність щодо запровадження ЄС безвізового режиму з Україною протягом декількох тижнів.

Рішення про дату запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом для українців буде прийматися в рамках міжінституційних переговорів Єврокомісії, Європейської Ради та Європарламенту. 15 грудня Європарламент ухвалив пропозиції щодо механізму тимчасового зупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами. Рішення ще має бути затверджене Радою ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter