Дієтологи розповіли, у чому користь кіноа / фото ua.depositphotos.com

Кіноа популярна, тому що вона містить більше білка, жирних кислот омега-3 і клітковини, ніж багато інших злаків, стверджують фахівці, пише usatoday.com.

Цільне зерно також багате на антиоксиданти, які, як було доведено, знижують ризик серцево-судинних захворювань і деяких видів раку, зазначила дієтолог Еббі Лангер,

Крім того, кіноа є хорошим джерелом заліза, фолієвої кислоти, марганцю, магнію і не містить глютену, що робить її дуже здоровим варіантом для багатьох людей, додала доктор Ума Найду. За її словами, амінокислоти в кіноа відіграють ключову роль у розвитку м'язів і підтримці загального імунітету.

Відео дня

"На відміну від багатьох інших цільнозернових продуктів, кіноа є чудовим джерелом лізину - ще однієї незамінної амінокислоти, необхідної для синтезу білка", - розповіла фахівець.

Одним із недоліків кіноа полягає в тому, що зовнішня оболонка насіння містить сполуки сапоніну, які в деяких людей спричиняють легкі алергічні реакції.

Ще, за словами експертів, як і всі зернові, кіноа може впливати на рівень цукру в крові, тож людям із відповідними захворюваннями слід проконсультуватися з лікарем, щоб підібрати для себе найбільш корисну їжу.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, що шкідливо їсти натщесерце.

Вас також можуть зацікавити новини: