Схуднення можна відзначати винагородою / фото ua.depositphotos.com

Рідко можна знайти людину, яка б не хотіла схуднути. Хтось хоче стати сильнішим та покращити загальний стан здоров'я, а хтось - виглядати струнким та підтягнутим.

Якими б не були ваші цілі щодо здоров’я, важливо відзначати всі ваші досягнення, великі чи малі, заявила дієтолог доктор Рейчел Пол в Instagram.

За її словами, їжу не слід використовувати як "ласощі" або винагороду за досягнення. Їжа — це паливо, яке забезпечує поживними речовинами, щоб наш організм функціонував якнайкраще, але також вона повинна приносити задоволення.

Відео дня

Жодна їжа не повинна бути "заборонена" і має бути доступна у будь-який час. Здорове харчування — це більше збалансованість і різноманітність, ніж включення або уникнення будь-якої конкретної їжі.

Доктор Пол пояснила, що краще як нагороду за схуднення обирати не їжу, а якісь цікаві для вас дії чи речі. Хорошими прикладами можуть бути спа-день, похід до книжкового магазину, новий одяг для тренувань або весела прогулянка з родиною.

Вона дала також деякі поради, які мають допомогти:

  • Складайте перелік потенційних винагород, які вас цікавлять. Зробіть його списком і додавайте до нього, коли щось сподобається. Таким чином у вас завжди буде щось дивовижне, що мотивуватиме вас;
  • Залучіть друга, брата або сестру чи колегу приєднатися, щоб допомогти вам не лише досягти ваших цілей, але й отримати задоволення від ваших винагород. Дослідження також вказують на переваги наявності партнера, тому дозвольте йому бути вашим вболівальником та залучіть до святкування;
  • Оновіть свій список нагород. Якщо ваш поточний список не викликає захоплення, викресліть пункти та додайте щось нове. Щоб допомогти вам провести мозковий штурм, намагайтеся, щоб вони були спрямовані на підтримку ваших цілей. Наприклад, якщо ваша мета — більше ходити пішки, і ви її досягли, можливо, побалуйте себе новою парою взуття.

Дієтолог наголосила на необхідності пам'ятати, що їжа повинна приносити задоволення, а не розглядатися як "погана" або зберігатися лише як нагорода чи "частування". Будь-яка їжа вписується в схему здорового харчування, включно з улюбленою. 

Якщо вас турбують ваші стосунки з їжею, зверніться за допомогою до дієтолога для більш індивідуального професійного керівництва. Спеціаліст може надати необхідну підтримку для досягнення ваших цілей у сфері здоров’я та благополуччя за допомогою індивідуального підходу. 

Поради щодо схуднення

Дещо раніше дієтологи назвали горіх №1, який допоможе вам під час схуднення.

Коли ви думаєте про дієту, то здебільшого йдеться про обмеження у тому, що ви їсте. Періодичне (інтервальне) голодування — це дієта, яка зосереджується на тому, коли ви їсте.

Вас також можуть зацікавити новини: