Сальвадор першим у світі заборонив видобуток металів

15:19, 28 квітня 2017
Природні ресурси
466 0

Новий закон покликаний захистити жителів сільської місцевості від проектів із видобутку металів, які загрожують їхнім землям.

Багато країн Латинської Америки мають прибуток за рахунок експорту мінералів / rostec.ru

Сальвадор став першою державою, що заборонила видобуток металів на своїй території. Тепер закон забороняє «пошук, видобуток або оброблення металевих мінералів в Сальвадорі». Про нововведення повідомляється на порталі Phys.Org.

«Прийняття цього закону було необхідно у світлі розвитку індустрії, яка не приносить користі суспільству, але призводить до серйозних забруднень навколишнього середовища і водних ресурсів», - вважає президент Екологічного блоку Сальвадора.

Читайте такожЗалізна руда з початку року подорожчала майже в два рази

Багато країн Латинської Америки мають прибуток за рахунок експорту мінералів, але місцеві спільноти скаржаться на ризики для навколишнього середовища, викликані токсичними металами, використовуваними в процесі. Новий закон покликаний захистити жителів сільської місцевості від проектів з видобутку металів, які загрожують їхнім землям.

Канадська організація MiningWatch, яка стежить за гірничодобувною промисловістю, сподівається, що прийняте в Сальвадорі рішення стане прикладом і для інших країн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter