Ціна імпортного газу для України перевищила 140 доларів за тисячу кубів / фото УНІАН

Середня ціна імпортного природного газу в Україні у вересні 2020 року склала 140,54 долара за тисячу кубометрів, що на 32,5% більше, ніж у серпні 2020 року.

Читайте такожДо зими готові: Україні вистачить запасів газу на опалювальний сезон

Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з посиланням на дані Державної митної служби.

"Державна митна служба України розрахувала середню вартість імпортного природного газу, що склалася в процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України в період з 1 по 30 Вересня 2020 року, яка становить 3955,76 гривні, або 140,54 долара, за 1 тисячу кубометрів", - йдеться в повідомленні.

Що цьому передувало

  • У серпні середня ціна імпортного природного газу в Україні склала 106,1 долара за тисячу кубометрів, що на 14,7% менше, ніж у липні 2020 року.
  • У вересні для побутових споживачів ціни на блакитне паливо коливалися від 4,4 до 7 гривень за кубометр.
  • З 1 серпня в Україні відкрився ринок природного газу для побутових споживачів, які отримали можливість самостійно обирати собі постачальника газу.
  • Також завершився термін дії публічних спеціальних зобов'язань (ПСО) держкомпанії НАК "Нафтогаз України" для населення, але теплокомуненерго продовжать отримувати газ за регульованою "Нафтогазом" ціною.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram