Наприкінці лютого Корбан викупив частку в компанії у її співзасновника Дмитра Зінченка / Фото УНІАН

Оновлено: 2 березня представники "Цитруса" спростували інформацію про те, що український бізнесмен Геннадій Корбан став співвласником компанії.

Український бізнесмен Геннадій Корбан став власником 50% в ТОВ "ЗТ-Інвест".

Про це свідчать дані реєстру Opendatabot, повідомляє Liga.

За даними Укрпатенту, ЗТ-Інвест володіє доменом і торговою маркою мережі електроніки Citrus.ua. наприкінці лютого Корбан викупив частку в компанії у її співзасновника Дмитра Зінченка.

Частка Корбана в статутному капіталі компанії становить 801500 гривень. Її співвласником також є Григорій Топал.

Цитрус є великою українською спеціалізованою мережею магазинів гаджетів і аксесуарів, створеної у 2000 році. Має понад 52 роздрібних магазинів в 11 містах України. Штат - понад 2600 осіб. Також займається торгівлею через інтернет-магазин.

Читайте такожКорбан заявив, що ЄСПЛ визнав незаконними його затримання, арешт і судовий процес у 2015 році

Нагадаємо, після Революції  Гідності Корбан зайняв пост віце-губернатора Дніпропетровської області. Пізніше, будучи на цій посаді, він критикував військові прорахунки Генерального штабу і Петра Порошенка, який був на той момент президентом. Також він неодноразово заявляв про корупційну діяльність глави держави і його найближчого оточення. В кінці березня 2015 року Геннадій Корбан покинув пост керівника апарату.

За словами Корбана, після його відходу з Дніпропетровської ОДА щодо нього було порушено сім кримінальних проваджень. І вже 31 жовтня 2015 року Корбана затримали. Основними статтями звинувачення були створення злочинного угруповання, розкрадання майна і викрадення людини. 15 березня 2016 року суд змінив запобіжний захід для Корбана з утримання під вартою на домашній арешт, без носіння електронного браслета. А пізніше на підставі дозволу Дніпровського райсуду Києва Корбан виїхав на лікування до Ізраїлю.

Геннадій Корбан також був близьким другом і партнером скандального мера Дніпра Бориса Філатова. У грудні 2015 року Генпрокуратура підозрювала партію Корбана «УКРОП» у виплаті грошей депутатам Верховної Ради за зрив засідань судів. Підозра грунтувалося на виявленій «чорній бухгалтерії», де були відзначені витрати на фінансування депутатів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram