Чи загрожує Україні хантавірус / фото nashzeleniymir.ru

Спалах хантавірусу Україні не загрожує, це природно–вірусна хвороба, якою можна заразитися від гризунів.

Про це повідомила лікар-епідеміолог Алла Мироненко, передає ГолосUA.

Читайте такожХантавірус: що це таке, симптоми, як не заразитися небезпечним вірусом

Відео дня

«Хантавірус - не нове захворювання. Цей вірус існує давно. Випадки зараження хантавірусами були в Україні. Це природно–вірусна хвороба, якою можна заразитися від гризунів. Цей вірус тваринного походження. Людина від людини заразитися не може», - сказала Мироненко.

За її словами, спалах хантавірусу Україні не загрожує.

«Хантавірус у нас періодично фіксувався в різних областях. Вакцини від нього в Україні немає, але ним ніхто не займається, оскільки захворюваність у нашій державі не поширена. Це рідкісне явище, тому спалаху хантавірусу в Україні не буде»,- резюмувала Мироненко.

Як повідомляв УНІАН, в китайській провінції Юньнань зафіксовано першу смерть від таємничого хантавірусу – вірусу тваринного походження.