Мажор, який вбив лікаря «швидкої», вимагає від її мами мільйон

14:52, 12 квітня 2012
Країна
2 0

Працює фельдшером

Черговий «мажор» намагається уникнути відповідальності абсолютно аморальним способом.

Адвокати Павла Роскіна, який в Дніпропетровську в червні 2011 року на "Медседесі" вбив лікаря швидкої допомоги Ірину Осятнік, подали на матір загиблої Наталію Дворський в суд і вимагають моральної компенсації у розмірі 1 мільйона гривень, повідомляє gorod.dp.ua.

Позов грунтується на тому, що мама загиблої в публікаціях ЗМІ розказала про його діагноз, який став причиною амністії. Жінка абсолютно розгублена. Що далі робити вона не розуміє. Працюючи фельдшером на швидкій допомозі, вона ледве справляється з витратами на один суд, а тут ще другий. Загинула її єдина донька, а вбівця ще й вимагає від неї моральної компенсації. Жінка просить захисту у небайдужих людей, журналістів, політиків.

Нагадаємо, в червні 2011 в Дніпропетровську в автомобіль "Швидкої допомоги" врізався порушивший правила дорожнього руху Мерседес. В результаті удару «Швидка» перекинулася, а лікар Ірина Осятнік вилетіла з машини. Вона померла в реанімації лікарні ім. Мечникова не приходячи в свідомість. У неї залишилася неповнолітня дочка.

"Швидка допомога" рухалася по головній дорозі, не порушуючи правил дорожнього руху, і не перевищуючи швидкості.

Водій «Мерседеса» 18-річний Павло Роскін - громадянин України, але вже 12 років має німецьку прописку і проживає в Німеччині. До Дніпропетровська приїхав провідати батька, взяв його машину, довіреності на яку в нього не виявилося. Права хлопець теж отримував в Німеччині.

Проти водія порушили кримінальну справу, проте в ході засідань Жовтневого районного суду з`ясувалося, що молодий чоловік настільки хворий, що закон звільняє його від кримінальної відповідальності за амністією. Амністію застосували через раптово поставлений діагноз - ювенальний ревматоїдний артрит. Прямо в залі суду Павла Роскіна звільнили з-під варти і відпустили.

«Довідки можна принести які завгодно. Я наполягала на проведенні незалежної експертизи, яка б проводилась не в Дніпропетровську, але мені відмовили», - повідомила загиблої Наталія Дворський. -

За 16 засідань ні він, ні його родина - навіть не попросили вибачення у рідних загиблої. Позов сім`ї та інших потерпілих про відшкодування моральної шкоди суд теж відхилив. Сім`я загиблої Ірини Осятнік подала апеляцію до Дніпропетровського апеляційного суду.

Дніпропетровський апеляційний суд визнав ці вимоги обгрунтованими, їх підтримав і державний обвинувач, підкресливши, що судове слідство проведено не в повному обсязі. Тому вирок Жовтневого районного суду скасовано, і справу відправили на повторний розгляд у той же Жовтневий суд.

Зараз Роскін на повторних судових засіданнях активно розігрує хворого, раптово почав кульгати і просить суд дозволити відповідати йому сидячи, тому що в нього болять коліна.

Повторний розгляд кримінальної справи в Жовтневому районному суді незрозуміло коли і чим закінчиться. Всі факти свідчать про стратегію затягування суду для того, щоб зробити з Роскіна хворого, не здатного відповідати за скоєне.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter