У Донецьку закрили наркопритон, що організував 16-річний юнак

10:18, 11 вересня 2012
Новини регіонів
0 0

Зараз у слідчому ізоляторі

У Донецьку правоохоронцями припинено продаж наркотиків, організованого неповнолітнім.

Як повідомили сьогодні в прес-службі Донецького міськуправління міліції, в органи внутрішніх справ надійшла заява від жителів Будьонівського району з проханням вжити заходів до неповнолітнього хлопця, який організував продаж наркотичних засобів у квартирі, де проживав з паралізованими бабусею і дідусем.

Начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей старший лейтенант міліції Юрій Гладких, перевіряючи отриману інформацію, викрив 16-річного жителя району у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.

За словами міліціонера, цей юнак з 14 років став наркозалежним та збував коноплю, а на виручені гроші купував препарати, з яких готував психотропну речовину. Оперативники встановили коло гостей неповнолітнього, більша частина з них в даний момент притягнута до кримінальної відповідальності за різні злочини.

Під час проведених оперативно-розшукових і слідчих заходів неповнолітній був затриманий і доставлений у слідчий ізолятор. У відношенні до юнака порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 307 КК України (Збут особливо небезпечних наркотичних і психотропних речовин) і за ч. 1 ст. 317 КК України (Незаконне надання приміщення для вживання наркотичних засобів). Термін покарання йому обере суд, але санкція за такі злочини передбачає до 12 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter