У Чернігівському військовому госпіталі пролікувалися понад 60 бійців із зони АТО

09:11, 19 серпня 2014
Новини регіонів
0 0

Зараз із зони АТО у лікувальному закладі перебувають 19 військовослужбовців. Вони мають поранення середнього і тяжкого ступенів, один із бійців знаходиться у реанімації

Фото: УНІАН

У 407-му Чернігівському військовому базовому госпіталі пройшли лікування понад 60 бійців, які отримали поранення чи хвороби у зоні проведення антитерористичної операції.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації повідомив начальник госпіталю підполковник медичної служби Олександр Слєсаренко.

За його словами, зараз із зони АТО у лікувальному закладі перебувають 19 військовослужбовців. "Вони мають поранення середнього і тяжкого ступенів, один із бійців знаходиться у реанімації", - уточнив Слєсаренко.

Керівник військового медзакладу підкреслив, що у госпіталі створено усі умови для лікування та реабілітації поранених

"У нас є запас ліків для пацієнтів, хоча є випадки, коли хворі отримують захворювання через свою дисципліну, і для їх лікування необхідні значні додаткові кошти", - зазначив він.

Слєсаренко розповів журналістам, що у госпіталі пролікувався військовослужбовець із зони АТО, який мав поранення. Його виписали додому, а згодом доставили знову у лікувальний заклад із гострим запаленням підшлункової залози, що сталося внаслідок вживання значної кількості алкоголю. Якщо у першому випадку вартість лікування становила до 1 тис. грн., то зараз тільки один з препаратів коштує 10 тис. грн. Для одужання потрібно не менше 100 тис. грн. Частину коштів для бійця зібрали у суботу волонтери у Чернігові під час благодійного ярмарку.

Як повідомляв УНІАН, у червні керівництво 407-го Чернігівського військового базового госпіталю повідомило про готовність прийняти важкопоранених військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції. Для цього військові медики мають широкий арсенал методів, засобів, технологій, що дозволяють проводити сучасне професійне лікування. Протягом останніх місяців у госпіталі введено в дію 3 нових операційні, що дозволять, за необхідності, прооперувати до 50 пацієнтів. Шпиталь розрахований до 150 пацієнтів, хоча може розгорнутися на 330 ліжок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter