Багато майбутніх батьків намагаються встигнути організувати простір для дитини і закупити все найнеобхідніше перед тим як малюк з'явиться на світ. Вони часто задаються питанням, чи можна купувати речі до народження дитини. Чому це може бути не найкраща ідея, розповімо далі.
Чому не можна купувати дитячі речі заздалегідь
У народі існує прикмета, що краще не купувати заздалегідь речі для дитини. Згідно з повір'ям, це може перешкоджати появі малюка на світ, оскільки його речі встигнуть зайняти злі духи. Крім того, дитину можуть супроводжувати різні негаразди.
Так, старші покоління радять утриматися від придбання:
- одягу (повзунки, бодіки, чепчики і шкарпетки);
- коляски;
- ліжечка;
- памперсів і ванночок.
Ще одна причина, чому не можна купувати речі до народження дитини, полягає в тому, що це може призвести до втрати вагітності. Багато батьків, які вже стикалися з викиднями, не ризикують купувати одяг для малюка аж до виписки з пологового будинку.
Крім того, в деяких культурах існує інше пояснення, чому не можна купувати речі до народження дитини. Вважається, що підготовка до появи малюка заздалегідь може привести до "пристріту".
Що не можна купувати до народження дитини - зверніть особливу увагу
Одним одягом народні прикмети не обмежуються. Майбутнім мамам і татам також радять утриматися від покупки ліжечка і коляски для малюка.
Але чому не можна заздалегідь купувати речі для новонародженого, якщо вони знадобляться буквально в перший день виписки з пологового будинку? Погодьтеся, важко вибирати коляску з маленькою дитиною на руках. Деякі люди вважають, що певні дії, такі як покупка коляски або інших товарів для новонародженого, повинні бути відкладені до самого моменту народження, щоб уникнути залучення негативної енергії. Це може вплинути як на самопочуття дитини, так і на стан матері.
До речі, на форумах, де обговорювалася тема, чому не можна заздалегідь купувати коляску, матусі поділилися слушною порадою. Багато хто говорить, що ходили вибирати коляску на останніх місяцях вагітності разом з чоловіком – визначилися з бажаною моделлю, кольором і функціоналом. А ось саму покупку відкладали на момент після народження малюка – новоспечений тато просто повертався в магазин і забирав товар, який сподобався раніше.
Тепер поговоримо про місце для сну. Купівля та збір ліжечка - справа клопітка, і може зайняти чимало часу. Пощастило, якщо це не перша дитина в сім'ї, тоді ліжечко можна просто дістати з комори, а не мучитися з вибором. Але збирати його все ж краще вже після пологів.
Є пояснення того, чому не можна ставити ліжечко до народження дитини. Вважається, що такий крок може викликати інтерес злих духів. Деякі люди уникають встановлення ліжечка заздалегідь через побоювання, що це може спричинити передчасні пологи або інші ускладнення вагітності.