Кому не можна ходити на кладовище і коли / колаж УНІАН, фото freepik.com

Із кладовищем пов'язано багато прикмет, у які можна вірити і не вірити - кожен вирішує сам. Проте є забобони, до яких, на думку езотериків, краще все-таки прислухатися. У який час можна ходити на цвинтар, чи можна туди йти одному, а кому - взагалі небажано, ми запитали в експерта.

довідка
Що варто пам'ятати про цей матеріал

Астрологія, тарологія, нумерологія, хіромантія, екстрасенсорика та інші подібні практики не є науковими дисциплінами. Вони ґрунтуються на давніх традиціях, віруваннях та інтерпретаціях, які не підтверджені науковими дослідженнями і не мають об'єктивних доказів своєї ефективності. Ці методи не є визнаними в академічних наукових колах, а матеріали на ці теми нерідко мають розважальний характер - їх не варто розглядати як надійний інструмент для ухвалення рішень або складання планів. Під час вирішення питань, пов'язаних із психологією або здоров'ям, завжди варто звертатися до наукових фахівців.

Раніше ми також розповідали, чому не можна заходити на кладовище через ворота - що про це думають езотерики.

Відео дня

Кому не можна ходити на кладовище

Як розповіла в коментарі УНІАН тарологиня й експертка з життєвих стратегій Natalis Domini, з візитами на цвинтар слід бути обережними. Його краще не відвідувати:

  • маленьким дітям;
  • вагітним;
  • домашнім тваринам;
  • жінкам під час "критичних" днів.

Дітей до 5-7 років краще не брати на цвинтар - вони дуже чутливі, можуть щось відчути, побачити або "схопити" таке, чого не помітять дорослі. На цвинтарі є неупокоєні душі, а маленька дитина не має сильного енергетичного захисту, тому до неї легко "причепитися",

- пояснює езотерик.

Якщо говорити про те, в якому віці можна брати дитину на цвинтар - то краще вже після 7 років.

Щодо того, чому вагітним не можна на цвинтар ходити, то з тієї причини, що у вагітних жінок вразливіший стан не тільки у фізичному та емоційному планах, а й в енергетичному. "Кладовище - це як некро вирва, тобто ділянка землі, де багато енергетики смерті та руйнування. А вагітна жінка має зовсім іншу місію - створення нового життя, тому їй потрібно триматися подалі від енергетики, яка є на цвинтарі",- радить Natalis Domini.

Цвинтар - це також не місце для вигулу собак, і тварин туди брати не слід, бо вони можуть "стягнути" щось із могили, потривожити чийсь дух і "схопити" на себе негатив і, наприклад, згодом захворіти.

Щодо жінок із "критичними" днями, то тут, за словами езотерика, потрібно орієнтуватися на самопочуття: якщо жінка відчуває слабкість і не готова ні морально, ні енергетично до походу на цвинтар, тоді туди не варто йти. Це стосується також хворих і слабких людей, оскільки їхня енергетика може бути легко "пробита", і до неї може щось "приклеїтися".

Чи можна ходити на цвинтар одному та в який час туди не можна йти

Певно, не найкраща ідея - піти на цвинтар наодинці, але життєві ситуації бувають різними. Тут важливо прислуховуватися до власних відчуттів та необхідності.

За словами Natalis Domini, якщо людина нічого не боїться, має сильну нервову систему та енергетику, то вона може піти на кладовище сама.

У який час краще йти на цвинтар - приміром, чи можна ходити на цвинтар після обіду? Як для поминання, так і з іншої нагоди - краще ходити вранці або в обід. "Важливо вийти з кладовища до заходу сонця. Коли заходить сонце, починає активно проявлятися те, що приховано вдень - неупокоєні душі схильні до того, щоб полякати людей", - попереджає езотерик.

Щодо того, чи можна ходити на цвинтар у неділю або чи можна ходити на цвинтар у понеділок, тут якихось застережень немає, але у великі церковні свята ходити на цвинтар не заведено.

Вас також можуть зацікавити новини: