СБУ закликала жителів Чернігівщини до пильності під час військових навчань РФ і Білорусі

16:03, 13 вересня 2017
3 0

Управління СБУ в Чернігівській області закликало громадян бути уважними, не втрачати пильність та інформувати правоохоронців про підозрілих осіб, поведінка яких викликає насторогу.

Спільні навчання Росії і Білорусі пройдуть 14-20 вересня / фото belvpo.com

Служба безпеки України закликає жителів Чернігівської області до пильності на час проведення білорусько-російських військових навчань «Запад-2017» на території Білорусі.

Як повідомила прес-група управління СБУ в області, спільне білорусько-російське військове навчання «Запад – 2017» проводитиметься на території Республіки Білорусь упродовж 14-20 вересня.

Враховуючи прикордонне розташування регіону, управління СБУ в Чернігівській області закликало громадян бути уважними, не втрачати пильність та інформувати правоохоронців про підозрілих осіб, поведінка яких викликає насторогу.

Читайте такожРосія почала навчання поблизу українського кордону

«Особливу увагу слід звертати на тих, хто проявляє незрозумілий підвищений інтерес до військових об'єктів, будівель органів влади та управління, підприємств, об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей. У разі наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, або польотів безпілотних літальних апаратів, виявлення зброї чи вибухових пристроїв, залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби просимо повідомляти про це до управління СБ України в Чернігівській області», - говориться у повідомленні.

Підкреслюється, що інформація, яка надійде до Служби безпеки України, обов’язково буде перевірена.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter