Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Кучма: В Україні ніколи не було царів

Президент України (1994-2004) Леонід Кучма переконаний у необхідності повернення країни до парламентсько-президентської форми правління.

Кучма
Кучма переконаний у необхідності повернення України до парламентсько-президентської форми правління

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні у Чернігівській обласній раді.

Кучма вважає, що ситуацію з Майданом «затягнули у часі» За словами Кучми, необхідно, щоб Верховна Рада разом із урядом відповідала за ситуацію в країні, і таку відповідальність треба закріпити конституційно.

"В Україні ніколи не було царів. Під царями жили, але були гетьмани, а вони залежали від зборів – не гетьман все вирішував, а збори", - сказав Кучма.

На його думку, в Україні варто повернутися до норм Конституції від 2004 року, а потім створити, за необхідності, комісію з удосконалення Основного Закону.

Кучма: для мирного врегулювання ситуації владі і опозиції треба відмовитися від ультиматумів

"Вернутися до Конституції 2004 року і доробляти Конституцію, якщо вона комусь не подобається, інакше ніколи парламентсько-президентську модель не утворити", - пояснив Кучма.

Як повідомляв УНІАН, на внесенні змін до Конституції наполягають опозиційні фракції, зокрема пропонували, аби парламент ухвалив конституційний акт щодо повернення до Основного закону в редакції 2004 року.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку