Невідомі особи побили народного депутата / фото УНІАН

Народний депутат України Олександр Дубінський заявив про нанесення йому тілесних ушкоджень у Київському СІЗО.

Про це сказано на сторінці Дубінського у Facebook. При цьому зазначається, що тимчасово право публікації у своїх соцмережах народний депутат передав своїм адвокатам.

"Невідомі особи побили народного депутата, про що він заявив своїм адвокатам, а також адміністрації СІЗО. Було викликано швидку допомогу, яка констатувала множинні гематоми, а також підозру на перелом ребра", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Дубінський вимагає приїзду начальника Київського слідчого ізолятора, а також негайної реакції міністра юстиції Малюськи, генерального прокурора Костіна, голови національної поліції Клименка.

"Існує реальна небезпека здоров'ю та загроза життю народного депутата України.

Очевидно, що хтось прямо зацікавлений у фізичному усуненні Дубінського за умов його перебування у Київському СІЗО", - йдеться в повідомленні.

Пізніше сам Дубінський у своєму телеграм-каналі написав, що ситуацію з його побиттям, яке він вважає спробою його вбивства, не дають розслідувати за вказівкою вищих посадових осіб України:

Правоохоронна система почала робити відчайдушні спроби приховати злочин і переконати всіх, що ніякого замаху не було. Лікарям швидкої допомоги заборонили говорити про встановлені тілесні ушкодження, у СІЗО мені відмовили в рентгені, а слідча група Шевченківського районного управління поліції, що прибула за викликом, на око визначила, що моїм синцям і гематомам 6-9 днів".

Дубінський додав, що 4 грудня його адвокати подали до Шевченківського суду Києва скаргу на бездіяльність прокуратури і поліції, щоб зобов'язати їх внести до ЄРДР справу про побиття і почати її розслідування, проте суддя Сидоров "виніс безпрецедентну за цинізмом ухвалу: у ній він <...> написав, що для групового побиття в мене мало синців".

Нардеп також додав, що його адвокати подадуть на Сидорова скаргу до Вищої ради правосуддя.

Справа Дубінського

13 листопада в Служба безпеки та ДБР зазначили, що зібрали докази державної зради з боку народного депутата України Олександра Дубінського, який здійснював інформаційно-підривну діяльність на користь РФ.

За матеріалами слідства, він мав позивний "Буратіно" і нібито входив до складу злочинної організації, яку сформувало головне управління генштабу збройних сил РФ.

Дубінському повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу: ч. 1 ст. 111; ч. 1 ст. 255 ("державна зрада"; "створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній").

Вас також можуть зацікавити новини: