На Землю знову обвалиться магнітна буря / фото geocenter.info

В останній місяць літа сильних магнітних бур не очікується, однак на початку серпня будуть два дні з сильними геомагнітними збуреннями.

Про це свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Геомагнітні збурення очікуються 5 і 6 серпня.

Відео дня
Магнітні бурі у серпні: названі дати

Магнітні бурі: кому побоюватися їх впливу

Люди по-різному реагують на магнітні бурі. У деяких дуже погіршується самопочуття і настрій: виникає дратівливість, апатія, слабкість, сонливість або, навпаки, безсоння.

Навіть у здорової людини в період магнітних бур може розболітися голова, з'явитися втому і нездужання, а також безпричинно зіпсуватися настрій.

Особливо магнітні бурі впливають на фізичний стан метеочутливих людей. Найбільшої шкоди вони завдають серцево-судинної системи, кількість серцевих нападів і інфарктів зростає. У багатьох підвищується артеріальний тиск і ризик тромбозу. У цей період загострюються хронічні захворювання, з'являються неспокій і страхи.

Читайте такожНа Місяці може бути набагато більше води, ніж вважалося раніше – вчені

У зону ризику потрапляють вагітні жінки, маленькі діти і літні люди. Також варто звернути увагу на людей, які страждають різними розладами психіки, оскільки в період потужної магнітної бурі у них може початися загострення.

Як уберегтися від впливу магнітних бур

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад.

Так, цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень - як фізичних, так і емоційних. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі.

Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему. Слід дотримуватися меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв.

Варто відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води і заспокійливі чаї.