Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Нацрада з питань телерадіомовлення видала ліцензію новому телеканалу BOLT

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію компанії "Дорослі канали" на супутникове мовлення під логотипом BOLT.

rusbase.vc
Показ фільмів і серіалів складе більше 14 годин на добу / rusbase.vc

"Національна рада видала супутникову ліцензію ТОВ "Дорослі канали", місто Київ (логотип BOLT)", - йдеться в повідомленні прес-служби регулятора.

Через серіал про "ополченців" Нацрада позапланово перевірить ТРК "Україна"

За даними прес-служби, телеканал буде розважальним, показ фільмів і серіалів становитиме більш як 14 годин на добу.

«Як повідомили представники каналу, основною метою телеканалу є пропаганда контенту українського виробництва», - відзначили у прес-службі.

Згідно з повідомленням, телеканал планує розпочати мовлення в травні 2016 року.

Власниками нового телеканалу є керівники груп компаній з виробництва телепродукції StarMedia і Film UA - Владислав Ряшин і Сергій Созановський.

При цьому у прес-служба відзначили, що за наполяганням членів Нацради керівництво телеканалу подумає над його перейменуванням.

«Назва телеканалу викликала зауваження членів Національної ради, і представники каналу пообіцяли подумати над зміною її», - йдеться в повідомленні.

Довідка УНІАН. Нацрада з телерадіомовлення є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку