Україна підпише конвенцію про безпеку на футбольних матчах, нею передбачені санкції проти фанів

19:32, 01 липня 2016
634 0

3 липня Україна офіційно приєднається до нової конвенції Ради Європи щодо безпеки на футбольних матчах та інших спортивних подіях.

REUTERS

Про це заявили джерела у Раді Європі та в МЗС, передає "Європейська правда".

Цього дня конвенція буде офіційно відкрита до підписання і до неї одночасно планують приєднатися близько 15 держав, включно з Україною. Церемонія відбудеться на паризькому стадіоні Стад де Франс.

Ідея цієї конвенції – "створити привітну атмосферу на стадіоні та поза ним". Серед іншого країни-підписанти будуть зобов’язані забезпечити кращу доступність стадіонів для дітей, літніх людей та людей з фізичними обмеженнями, поліпшити санітарні умови та якість місць для відпочинку.

Читайте такожПорошенко про масові бійки за участю російських фанів на Євро-2016: не відкидаю, що вони були навмисно підготовлені

Конвенція передбачає низку заходів та покарань для тих відвідувачів спортивних заходів, хто причетний до насильницький та неприйнятних дій.

Зокрема, передбачені такі покаранні як заборона на відвідування стадіонів, а також заборона на подорожі за кордон з метою відвідування футбольних матчів.

Ці санкції мають діяти як у країні, де, вчинено порушення, так і в країні проживання фаната.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter