Netflix знімає фільм про українські СІЗО

14:25, 18 вересня 2017
Суспільство
7 0

Netflix — американська розважальна компанія, постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа. У 2016 році компанія випустила 126 оригінальних серіалів і фільмів.

Facebook Денис Чернишов

Американська компанія Netflix знімає фільм про життя українських в'язнів у СІЗО. Про це у Facebook повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

"Зйомки документального фільму компанії Netflix про пенітенціарній системі України. Протягом тижня знімальна група американської кінокомпанії буде працювати над тим, щоб показати всьому світові, в якому стані перебуває система, з якими випробуваннями щодня зустрічаються люди, які в ній містяться, і ті, хто в ній працює", - написав він.

За словами заступника міністра, головний герой фільму пройде шлях ув'язненого з моменту потрапляння в колонію до моменту звільнення.

Читайте такожЗнамениті брати Коен готують свій перший серіал для Netflix

Netflix — американська розважальна компанія, постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа.

З 2013 року Netflix виробляє власні фільми, серіали й телепередачі. У 2016 році компанія випустила 126 оригінальних серіалів і фільмів — більше, ніж будь-який інший мережевий або кабельний канал.

Як повідомляв УНІАН, 17 серпня в Одеському СІЗО ув'язнений убив і розчленував співробітницю ізолятора. Працівники СІЗО виявили частини тіла загиблої на території ізолятора.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter