Мер Києва розпорядився очистити місто від непристойних написів

19:08, 22 січня 2007
608 0

Попереду багато роботи

Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ підписав розпорядження про впорядкування зовнішнього вигляду будівель і споруд столиці.

Згідно з документом, текст якого розміщено на офіційному веб-порталі міської влади, відповідальні посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадяни, а також керівники організацій, що мають на своєму балансі житлові будинки, споруди, огорожі, зобов`язані до 25 січня поточного року виконати роботи з відновлення зовнішнього вигляду будівель і споруд Києва та усунути написи аморального та непристойного змісту.

У свою чергу Головному управлінню контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном спільно з Головним управлінням житлового господарства КМДА, Головним управління з питань внутрішньої політики та районними держадміністраціями доручено надалі постійно здійснювати перевірку зовнішнього вигляду будівель та споруд у місті та усувати непристойні написи.

Крім того, на сесії Київради планується затвердити Правила благоустрою території, які доручено підготувати Головному управлінню контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter