Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Тігіпко обіцяє підняти зарплату бюджетникам

За декілька етапів

Кабінет міністрів прийняв рішення про підвищення посадового окладу працівникам першого тарифного розряду.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції віце-прем’єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій ТІГІПКО.

«Сьогодні уряд прийняв надзвичайно важливе рішення, яке дає можливість підвищити посадові оклади працівникам першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки», - сказав С.ТІГІПКО.

Він пояснив, що підвищення посадових окладів відбудеться у декілька етапів. Зокрема, з 1 липня оклад буде підвищено на 10 грн., з 1 вересня – на 16 грн., з 1 жовтня – на 19 грн., з 1 грудня – на 50 грн. «Практично цим рішенням ми піднімаємо заробітну платню для всіх працівників бюджетної сфери», - сказав С.ТІГІПКО.

Він пояснив, що від розміру окладу працівників першого тарифного розряду залежать оклади всіх працівників бюджетної сфери. Загалом, за словами віце-прем’єра, це рішення дасть можливість підвищити зарплату бюджетникам у середньому на 12,6%.

Крім того, за словами С.ТІГІПКА, цим рішенням зменшується різниця між окладом працівників першого тарифного розряду і мінімальною заробітної платою в Україні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку