Кияни вважають дорогу комуналку найактуальнішою проблемою столиці / фото УНІАН

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

Водночас завантаженість вулиць, неналежний рівень медицини, незаконні забудови турбують кожного третього опитаного киянина. Низька якість комунальних послуг, відсутність метро в нових районах міста та поганий стан доріг - кожного четвертого.

Опитування також показало, що громадським транспортом Києва задоволені 49% жителів столиці, не задоволені - 39%. Освітніми закладами задоволені 36% респондентів, не задоволені - 39%, не змогли оцінити - 26%.

Читайте такожБільша частина українців вважають, що ситуація в регіонах після місцевих виборів не зміниться – опитування

Діяльністю поліції задоволені 24% киян, не задоволені - 51%, не змогли оцінити - 24%.

Найбільше кияни не задоволені діяльністю комунальних служб столиці (65%) та медичних закладів (67%).

Крім того, 49% опитаних вважають "найбільшою загальнонаціональною проблемою" війну на сході України. Кожен четвертий-п’ятий переконані, що найбільш важливими проблемами для держави є відсутність роботи, занепад промисловості, хабарництво і корупція у владі, низький рівень зарплат і пенсій та епідемія коронавірусу.

У рейтингу проблем "на особистісному рівні" переважають війна та низький рівень зарплат і пенсій (по 28-30%). Хабарництво і корупція у владі, неможливість отримати якісне медичне обслуговування, епідемія коронавірусу, підвищення тарифів на комунальні послуги та некомпетентність влади особисто турбують від 16% до 19% опитаних.

Опитування було проведено 4-9 вересня серед жителів Києва від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Опитування проводилось методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження - не більш як 2,8%.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram