false

У рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги «Зірка» на своєму полі приймала «Сталь».

Матч завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

У першому таймі, на 27-й хвилині головний тренер «Сталі» Ніколай Костов був вилучений з лави запасних за суперечки з арбітром.

На 33-й хвилині господарі залишилися у меншості – другу жовту картку отримав півзахисник Арно Гедж.

Арбітр матчу зрівняв склади команд на 76-й хвилині, показавши другу жовту картку півзахисникові «Сталі» Анатолію Ульянову.

Через 2 хвилини «Зірка» вийшла вперед завдяки голу Івана Цюпи. Цей гол став єдиним у матчі.

"Зірка" набрала 17 очок і вийшла на 9-е місце в таблиці. "Сталь" не змогла покращити своє турнірне становище і продовжує залишатися на останньому місці.