У Тернополі напередодні свята Миколая діти, які потребують допомоги, отримали у подарунок солодощі

22:17, 16 грудня 2016
Тернопіль
110 0

У Тернополі напередодні свята Миколая 650 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також діти, батьки, яких є учасниками антитерористичної операції або постраждали під час Революції гідності, отримали у подарунок солодощі.

Дітям напередодні свята Миколая подарували солодощі

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, подарунки сьогодні під час акції «Миколай дарує радість» дітям вручив заступник голови ТОДА Юрій Юрик.

«Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і шанують на Заході та Сході. Та з особливим нетерпінням цього свята чекає, звісно ж, малеча. Для нас на існує чужих дітей.  Наше підростаюче покоління - це майбутнє сильної й непереможної української нації. В дитинстві як ніколи легко віриться у добро, а напередодні свята хочеться ще більше позитивних й радісних миттєвостей», – каже  Юрик.

Організувало акцію в обласному театрі актора і ляльки управління сім'ї та молоді Тернопільської ОДА організовало для.

Діти не лише отримали солодкі подарунки, а й змогли переглянути святкову виставу.

Також у рамках благодійного заходу відзначили переможців обласного конкурсу дитячого малюнка «Не залиш свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята». Переможці отримали почесні грамоти й подарунки. 

«Цей конкурс ми проводимо вже декілька років поспіль. Перш за все, він  не лише допомагає діткам реалізувати себе, віднайти приховані таланти, а й сприяє належному рівню національно-патріотичномого виховання», – зазначив Юрик.

Читайте такожДо Дня Святого Миколая у Київ привезуть Віфлеємський вогонь миру

У конкурсі дитячого малюнка у молодшій віковій групі перемогли Олеся Кругляк з Козівського району (1 місце), Іван Крушельницький з Теребовлянського району (2 місце) та Любомир Глова з Бережанського району (3 місце).

Переможці старшої вікової групи: Олександр Світлик з Тернополя (1 місце), Анастасія Задерейчук з Шумського району (2 місце), Марія Фіялка, Тернопільський район (3 місце).

Виставка дитячих малюнків у приміщенні театру діятиме з 16 до 19 грудня 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter