Журналісти закликали мера Тернополя припинити поширювати наклеп про опонентів

10:08, 17 травня 2017
Тернопіль
275 0

Журналісти закликали міського голову Тернополя припинити маніпулювати громадською думкою та поширювати наклепницьку інформацію про опонентів.

Сергія Надала закликали припинити поширювати наклеп на опонентів / фото: ternopil.te.ua

Тернопільські журналісти закликали міського голову Сергія Надала припинити маніпулювати громадською думкою та поширювати наклепницьку інформацію про опонентів. Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у відкритому зверненні журналістів до міського голови Тернополя та тернополян.

Читайте такожУ ДТП поблизу Тернополя загинув велосипедист (фото)

Зумовлене звернення тим, що останнім часом у місцевих ЗМІ регулярно з’являються публікації замовного характеру із неправдивою інформацією про опонентів мера, які виступають проти земельних чи інших оборудок. При цьому дані статті формують у свідомих тернополян негативну думку про журналістів, оскільки люди розуміють, що ЗМІ поширюють відверту брехню.

Відтак журналісти закликали Надала припинити маніпуляції.

Під зверненням підписалися головні редактори, директори видань та кореспонденти, загалом – 26 тернопільських журналістів всеукраїнських та місцевих ЗМІ, зокрема УНІАН, «Дзеркало тижня», «Експрес», «Україна молода», корпорації RIA, Українського радіо.

У зверненні вони закликали тернополян бути обачними у виборі джерел інформації, чітко розмежовувати замовні публікації і авторські матеріали.

«Примітивна інформаційні атаки спрямовані на те, щоб ввести в оману тернополян та відвернути увагу від важливих аспектів життєдіяльності міста. Шкодуємо, що деякі люди перетворили наш фах на аморальний бізнес, порушуючи усі стандарти журналістської етики і професійної честі, розмінюючи свою совість і повагу колег», – йдеться у зверненні.

У ньому журналісти також закликали Надала «переглянути свою підпільну інформаційну політику, спрямовану на паплюження доброго імені осіб, незгідних з його методами управління». «Це не робить честі владі одного із найпатріотичніших міст України», – підкреслюється наприкінці звернення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter