Однак українські військові кажуть, що американські боєприпаси вже почали надходити на поле бою / фото Генштаб ЗСУ

Постійні ворожі атаки на позиції ЗСУ, які захищають стратегічно важливе місто Часів Яр, порушують ротацію військ і доставку деяких вантажів. Про це повідомили солдати, які працюють у цьому районі, передає Associated Press.

У виданні наголосили, що для українських воїнів, які захищають східну частину Донеччини, російські наземні атаки та повітряні обстріли не дають відпочинку після понад двох років повномасштабної війни. 

"Ми працюємо, можна сказати, без відпочинку. Тому двох однакових днів не буває. Ви завжди повинні бути готові працювати вдень і вночі", - розповів командир взводу для журналістів, який називає себе лише на ім'я - Олександр.

Відео дня

Аналітики зазначили, що армія РФ намагається використати свою перевагу у кількості військ і озброєнні до того, як ЗСУ отримають обіцяну нову військову допомогу від західних партнерів, яка вже постачається на фронт. 

"Утримання Часів Яру має вирішальне значення. Місто, яке було дуже популярним завдяки своєму стратегічному розташуванню і високому положенню, але зараз здебільшого в руїнах, лежить на захід від сусіднього Бахмута, який був захоплений Росією минулого року після 10-місячної битви", - нагадали в AP.

Водночас українські артилеристи в Часовому Ярі повідомили, що вже почали надходити американські боєприпаси. 

Часів Яр - останні новини

Раніше військовослужбовець ЗСУ, політолог Кирило Сазонов заявив, що російські окупанти наступають на Часів Яр з нового напрямку, а саме з боку Горлівки на Шуми, Нью-Йорк.

"Останній тиждень ворожі штурми відбуваються постійно, це ви можете бачити з офіційних зведень. Немає жодної хвилини зараз, щоб ніде не відбувався штурм, щоб була якась пауза. Трохи вони втискають голови в плечі, коли наші завдають ударів з градів та арти. Тоді трохи все завмирає, а потім штурм продовжується", - зазначив воїн.

Також Сазонов раніше повідомляв, що в район Часового Яру вже місяць не возять вантажі трасою Покровськ-Костянтинівка, адже вона постійно прострілюється російськими військами. Водночас він спростував твердження про те, що траса Покровськ-Костянтинівка - це "дорога життя", на якій нібито тримається вся логістика ЗСУ.

Вас також можуть зацікавити новини: