ЗСУ стримують безперервні наступи росіян / фото 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського

Російські окупаційні війська почали штурмувати Часів Яр з Торецького напрямку, намагаються тиснути з боку Горлівки на Шуми, Нью-Йорк.

Військовослужбовець ЗСУ, політолог Кирило Сазонов розповів в ефірі "Еспресо", що загарбники наступають не часто, але безперервно.

"Останній тиждень ворожі штурми відбуваються постійно, це ви можете бачити з офіційних зведень. Немає жодної хвилини зараз, щоб ніде не відбувався штурм, щоб була якась пауза. Трохи вони втискають голови в плечі, коли наші завдають ударів з градів та арти. Тоді трохи все завмирає, а потім штурм продовжується. Йдуть і механізовані штурми в лоб Часового Яру, також і невеличкими групами до 5 осіб намагаються прориватися у мікрорайони Новий, Канал", - зазначив захисник.

Відео дня

За його Сазонова, ключове завдання артилерії ЗСУ – знищити росіян у зоні ураження, на підході до позицій. Там помирає основна кількість окупантів і знищується більша частина техніки. Тих, хто доходить до позицій, добиває піхота Сил оборони.

"Тактичні зміни бувають, за ними навіть нема сенсу слідкувати онлайн, бо ось втратили позицію, росіяни туди зайшли, наші мінометники по них відпрацювали, штурмовики зачистили, так і відбили назад нашу позицію. Це постійно буває. Ситуація була дуже важкою, але більш ніж як добу противник пішов з іншого напрямку, з Торецького. Це зовсім поруч, там теж наші хлопці з 41-ї бригади тримають позиції. Загарбники пруть з боку Горлівки на Шуми, Нью-Йорк. Торецький напрямок – теж важко, це наш правий південний фланг", - пояснив Кирило Сазонов.

Війна в Україні - бої за Часів Яр

Начальник прес-служби 26-ї артилерійської бригади Олег Калашніков зазначав, що російські окупанти намагаються вступити в Часів Яр і закріпитися там.

12 червня британська розвідка заявила, що російські загарбницькі війська проникли на околиці Часового Яру,

Підрозділи 24 ОМБр імені короля Данила передислоковані для посилення оборони в район Часового Яру Донецької області. 

Вас також можуть зацікавити новини: