18 квітня російські пропагандисти заявили, що Путін прилетів в Україну / фото REUTERS

Кремлівський диктатор Володимир Путін вчергове прилетів на окуповану територію України з метою переконати росіян в тому, що у РФ в Україні все йде "за планом".

"Красива картинка контрольованої ситуації на тлі паніки в Генштабі російських окупаційних військ, який не може передбачити напрямок контрнаступу ЗСУ та підготується до нього. Так, візит показовий. Показовий тим, що Путіну особисто довелося тягнутися на тимчасово окуповані території для того, щоб вчергове переконувати споживачів інформаційного фаст-фуду про стабільність "СВО". Власне, Путін ще ніколи не був так близько до провалу... Хоча, він з цього провалу і не вибирався ж", - зазначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

Експерт упевнений, що Путін - людина до неподобства боягузлива, у нього немає двійників.

Відео дня

"Це дуже боягузлива людина. Міра його параної зашкалює. І якщо хтось хоче сказати, що це двійник зустрічався з Лапіним, то вчергове з упевненістю повторюся - у Путіна немає двійників. А немає двійників у нього, тому що Путін їх боїться. І не тільки їх. Наприклад, у 2016 він півроку не залишав Росію, побоюючись того, що його літак можуть збити "підступні американці". За півроку він відвідав тільки Білорусь, що складно назвати закордоном. У 2020, як всі пам'ятають, він взагалі сховався на рік у бункері в Ново-Огарьово, побоюючись коронавірусу. До речі, тоді офіційні заходи всі були зведені нанівець, хоча, могли ж використовувати двійників хоч кожен день, чи не так?".

Путін в Україні - що повідомлялося

Як писав УНІАН, російські пропагандисти 18 квітня заявили, що Путін прилетів в Україну і вже побував на Херсонському напрямку та у так званій "ЛНР".

Стверджувалося, що на Херсонському напрямку він відвідав штаб угруповання військ "Дніпро", а в "ЛНР" - штаб національної гвардії "Схід", де його зустрів генерал-полковник Олександр Лапін.