Карлос Слім
Список найбагатших людей світу, за версією агентства Блумберг, очолив мексиканський бізнесмен Карлос Слім, статки якого було оцінено в 68,5 мільярда доларів. Друге місце дісталося американському мільярдерові Біллу Гейтсу, якому належать активи на 62,4 мільярда доларів. За рік капітал кожного з них зріс на 11 відсотків.

Третє місце посів американський інвестор Воррен Баффет з 43,8 мільярда доларів. Четвертий у списку засновник мережі меблевих магазинів IKEA Інгвар Кампрад, якому належить 42,5 мільярда доларів. Він же став найбагатшим європейцем. П`яте місце дісталося французу Бернару Арно, який володіє компанією Moet Hennessy Louis Vuitton. Його доробок - 42,3 мільярда доларів.

Найбагатшим мешканцем Азії став індійський підприємець, засновник Reliance Industries Мукеш Амбані. Його статок оцінюється в 26,8 мільярда доларів, підприємець займає 11 місце. Найбільше вдалося збільшити свій капітал бразильцеві, який володіє нафтовим бізнесом - Айке Батішта. Він на 10 місці. За минулий рік його статок зріс на 32 відсотка до 29,8 мільярда доларів.