Інавгурація Байдена - Facebook заморозив можливість створювати події біля Білого дому / фото REUTERS

Facebook заявила у п’ятницю, що блокуватиме створення будь-яких нових заходів у соціальній мережі у безпосередній близькості до Білого дому, Капітолія тощо в день інавгурації Байдена 20 січня.

Про це повідомляє Reuters.

Читайте такожАкаунти Трампа у Facebook та Instagram раптово розблокували

Крім того, мережа проаналізує вже створені події та скасує їх у випадку порушення правил.

Також Facebook вводить деякі обмеження, зокрема блокуватиме створення відео у реальному часі, подій і виконання функцій адміністратора сторінки чи групи «через, наприклад, повторення порушення наших політик».

Напередодні ФБР заявило, що стурбоване можливими спалахами насильства напередодні інавгурації обраного президента США Джо Байдена.

Штурм Капітолію в США

6 січня у Вашингтоні сотні прихильників президента США Дональда Трампа увірвалися в будівлю Капітолію в той час, коли там проходило спеціальне спільне засідання обох палат Конгресу з питання підрахунку і затвердження голосів колегії вибірників на виборах президента і віце-президента США.

Після кількох годин заворушень поліція звільнила будівлю Капітолію від протестувальників. Спецзасідання відновилося, і конгресмени затвердили перемогу на виборах президента кандидата від Демократичної партії Джо Байдена.

7 січня обидві палати Конгресу США завершили підрахунок голосів колегії вибірників і затвердили перемогу Байдена на виборах президента. Своєю чергою, Трамп пообіцяв упорядковану передачу влади Байдену.

Інавгурація Байдена запланована на 20 січня.

Демократична партія США після інавгурації Байдена контролюватиме обидві палати Конгресу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram