У Росії поскаржилися на удари по нафтобазах / колаж УНІАН зі скріншотів

У Росії "поскавуліли" про атаку на дві нафтобази - в Азовському районі Ростовської області та в Темрюкському районі Краснодарського краю.

У Ростовській області нафтобазу атаковано чотирма українськими безпілотниками-камікадзе, стверджує вороже "РИА Новости", посилаючись на відомості, отримані в екстрених службах.

ASTRA в Telegram пише, що близько опівночі 18 червня жителі Темрюцького району повідомили, що пролунали вибухи. Потім журналісти з'ясували, що під удар у селищі Чушка потрапив термінал із перевалки наливних нафтопродуктів і хімічних вантажів ТОВ "Югнефтехимтранзит".

За відомостями журналістів, унаслідок атаки виникла пожежа, було пошкоджено технічні приміщення і трубопровід. Джерела журналістів в екстрених службах регіону нібито повідомили, що "постраждалих немає". За попередніми даними, об'єкт атакували українськими ракетами "Нептун".

Важливі новини - сьогодні це варто знати

Після того, як росіяни рано вранці 24 лютого 2022 року здійснили повномасштабне вторгнення в Україну, на російській території вже не раз лунали вибухи, і сталися пожежі на об'єктах, що допомагають супротивникам воювати проти українців, зокрема, на підприємствах, які спеціалізуються на переробці нафти.

У середині травня в Центрі національного опору повідомили, що після ударів по російських нафтопереробних заводах у РФ виник дефіцит палива. У ЦНС додали, що державу-агресор виручає Білорусь - Мінськ нарощує поставки на російську територію.

Вас також можуть зацікавити новини: