Черник прокоментував перестановки у військово-політичній сфері РФ / скріншот

У Росії нещодавно відбулися кадрові перестановки – свої посади втратили міністр оборони Сергій Шойгу та секретар Ради безпеки Микола Патрушев. Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Петро Черник пояснив, чи вплинуть ці зміни на війну РФ проти України.

"Ми вже проговорили, що там нічого не зміниться, навіть якщо поміняється воєнно-політичне керівництво. Зміна Патрушева, точніше пониження його статусу – це сигнал Путіна усьому світу, що "яструбів" він забирає. Патрушев – яструб, Іванов – яструб, Бортніков – яструб. Саме вони переконали Путіна, що за кілька днів – максимум кілька тижнів – можна вирішити "проблему" України. Яке в них розуміння – ліквідувати державність. Не може імперія бути без України. Це сигнал", – розповів він в інтервʼю, опублікованому на YouTube-каналі "Львівич".

Експерт також зауважив, що днями Путін уперше сказав, що мають бути якісь переговори. 

Відео дня

"Це сигнал, що вони готові розмовляти, і тут є певний позитивний зріз. Слабший просить про перемовини. Сильний про перемовини не просить, а добиваєтсья свого так, як він хоче, і змушує слабшого сісти за стіл переговорів", – каже Черник. 

Перестановки в РФ

12 травня російський диктатор Володимир Путін зняв з посади міністра оборони Сергія Шойгу, який очолював оборонне відомство з 2012 року. Замість нього він запропонував призначити Андрія Бєлоусова.  

Шойгу призначили на посаду секретаря Радбезу РФ замість Миколи Патрушева. Останньому Путін також знайшов роботу – його та  губернатора Тульської області Олексія Дюміна диктатор призначив своїми помічниками в адміністрацію президента.

Вас також можуть зацікавити новини: