ЄБРР: Українських чиновників потрібно навчити поважати малий і середній бізнес

15:52, 21 жовтня 2016
232 0

Україна критично потребує посилення ролі малого та середнього бізнесу, що вимагає правильну комунікацію з боку держорганів.

REUTERS

Україна повинна запустити програму навчання державних чиновників, покликану поліпшити взаємодії держави з малим та середнім бізнесом.

Про це заявив глава представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевки Аджунер на бізнес-форумі в Києві.

"Я думаю, що однією із найважливіших ініціатив уряду та інших гілок влади міг би стати запуск програми навчання для державних службовців, яка б навчила їх поважати важливість малого та середнього бізнесу для економічного процвітання нації", - сказав він.

За словами голови представництва ЄБРР, Україна критично потребує посилення ролі малого та середнього бізнесу, що в тому числі передбачає і правильну комунікацію з боку державних органів.

Читайте такожЄБРР прогнозує зростання економіки України на 2% в 2016-2017 роках

"У моїй країні, Туреччини, у більшості малих і середніх підприємств над робочим місцем керівника висить плакат з написом: "Клієнт - моє благословення". Тут, я думаю, над кожним державним установою має висіти напис: "Малий і середній бізнес - наше благословення", - підкреслив Аджунер.

Як повідомляв УНІАН, за словами міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні є одним з пріоритетних завдань уряду в 2016 році.

При цьому він зазначив, що на даний момент сегмент малого та середнього бізнесу надто зарегульований, тому українському парламенту необхідно прийняти пакет законопроектів щодо дерегуляції, який налічує 39 документів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter